Kader Yem Tar. Hay. Nak. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. kurucu ortağı İbrahim KARAKILIÇ, Nakliye ve ticaret işletmesi olarak 29/01/1982 yılında 000897 sicil numarası ile ticaret odasına kaydını yaptırarak, Karşıyaka Mah. Atatürk Cad. No:63 SUSURLUK / BALIKESİR adresinde firmamızın temellerini atmıştır. Bölgemizde kurulan Süt işleme Fabrikası ve Et Entegre Tesisleri hayvancılık işletmelerinin çoğalmasına vesile olmuş ve işletmelerin yem ihtiyacını karşılamak üzere 1991 yılında aynı adreste “ hububat (Arpa, Buğday, Mısır) Ezme ve Kırma tesisi ” olarak faaliyet değişikliği yapılmıştır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kaliteli hizmet verme amacı ve gelişen teknolojiye ayak uydurma zorunluluğu Firmamızı her geçen gün bir adım daha ileriye adım atmaya vesile olmuştur.

Geçen zaman ve müşterilerimizin istekleri bizler için ilham kaynağı olmuştur, bu vesile ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, fiyat, kalite ve rekabet koşullarını göz önüne alarak güvenilir olan yem firmaları ile anlaşma yapılarak tedarikçi firma konumuna yükselmiştir.1993 yılına gelindiğinde telefon ile alınan siparişlerin sevkiyatını daha kolay ve planlı yapabilmek için, o günün şartlarında çeşitli ebatlardaki araçlar şirketimiz bünyesine eklenmiştir.

Firmamız kurulduğu gün 120 m2 alanda faliyete başlamış ve zamanla ihtiyaç doğrultusunda imalat ve depolama için yatırımlar yapılmıştır. 1991 yılında İbrahim KARAKILIÇ tarafından kurulan işletmemiz 01/04/2014 tarihi itibari ile kurumsallaşmanın ilk adımı olarak KADER YEM TARIM HAYVANCILIK NAKLİYE İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Olarak isim değiştirmiştir. Bugün ilçe merkezinde 2 farklı adreste toplam 1380 m2 kapalı alanda Yem ve gıda satış, imalat-paketleme ve hububat deposu ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız kaliteli ve güvenilir firmalara bayilik yaptığı gibi Arpa ve Buğdayı işleyip paketli olarak satış yapmaktadır. Ayrıca sezonda bölgemizdeki üreticilerden buğday ve ayçiçeği alım-satımı yapılarak çiftçimize destek olmaktadır.

KADER YEM TARIM HAYVANCILIK NAKLİYE İNŞAAT GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak Temel ilkemiz “ ÜRETİCİYE SAYGI, TÜKETİCİYE HİZMET “ anlayışıdır.

Bülent KARAKILIÇ

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde yasalara ve etik kurallara uygun davranan, katılımcı ve şeffaf bir yönetim şeklini benimseyen, müşteri ile bütünleşmeyi ön planda tutan, yeniliklere ve yaratıcılığa önem vererek sürekli yatırım yapan, devlete, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarını bilerek bu doğrultuda hareket eden, sahip olduğu vizyonu her geçen gün daha ileriye taşıyarak hedeflerini büyüten bir firma olmaktır.Ayrıca paylaştığımız değerler; dürüstlük, sadakat, gurur, gerçekçilik, değişmeye yatkınlık, takım ruhu ve mükemmeliyetçiliktir. Hedefleri doğrultusunda ilerleyen, işi organize eden, denetleyen, liderlik vasıflarını taşıyan, iletişim yeteneği güçlü, değişime ve yeniliklere açık bir yönetim sergilemek ise bizim yönetim tarzımızdır.

VİZYONUMUZ

Amacımız hizmet verdiğimiz her alanda daima öncü ve en iyi yerde olan, tüketiciler tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı, kurallara saygılı, yaratıcı ve yenilikçi düşünen, en son teknolojiyi ürünlerine yansıtan, güven duyulan, daima referans olarak gösterilen bir firma olmayı sürdürmek ve amaçlara ulaşabilmek için ilkemiz, hizmetlerimizi en kaliteli ve en hızlı şekilde yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.