Kader Yem Tarım Hayvancılık Nakliye İnşaat Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

   Firmamız 1991 Yılında İbrahim KARAKILIÇ tarafından Karşıyaka mah. Atatürk cad. No: 63 SUSURLUK / BALIKESİR Adresinde “ hububat (Arpa, Buğday, Mısır) Ezme ve Kırma tesisi ” olarak faaliyete başlamıştır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet verme amacı ve gelişen teknolojiye ayak uydurma düşüncemiz bizleri her geçen gün bir adım daha ileriye adım atmamıza vesile olmuştur.

  Geçen zaman ve müşterilerimizin istekleri bizler için ilham kaynağı olmuştur, bu vesile ile hayvancılık yapan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, fiyat, kalite ve rekabet koşullarını göz önüne alarak güvenilir olan yem firmaları ile anlaşma yapılarak tedarikçi firma konumuna yükselmiştir.1993 yılına gelindiğinde telefon ile alınan siparişlerin sevkiyatını daha kolay ve planlı yapabilmek için, o günün şartlarında çeşitli ebatlardaki araçlar şirketimiz bünyesine eklenmiştir.

   Firmamız ilk kurulduğu gün 120 Metrekare alanda faliyete başlamış fakat bu bizleri tatmin etmemiştir. Günümüz ticaret şartlarının zorlaşması müşterilerimize daha iyi hizmet etme düşüncemiz bizi farklı yerlerde şubeler açma zorunluluğu getirmiştir. Bugün ilçe merkezinde 3 farklı adreste 1250 metrekare yem ve hububat deposu, ayrıca ilçemizde toptan alış veriş yapan işletmelerinin ihtiyacı olan, 442 metrekare alanda kurulu 60 ton Tır Kantarı işletmemiz bulunmaktadır. Ayrıca buğday ve ayçiçeği alım satımı yapılarak çiftçimize destek olmaktayız. Şirketimizde 12 kişi istihdam edilmektedir.

    Gelinen noktada 1991 yılında İbrahim KARAKILIÇ tarafından kurulan işletmemiz 01/04/2014 tarihi itibari ile kurumsallaşmanın ilk adımı olarak KADER YEM TARIM HAYVANCILIK NAKLİYE İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Olarak isim değiştirmiştir.

   Bölgemizde kurulu bulunan süt fabrikaları ve et entegre tesisleri hayvancılığın gelişmesinde büyük rol oynamaktadır. Buna paralel olarakta hayvancılık yapan işletmelerin ihtiyaçları artmaktadır. Bizler de bu gelişmeleri göz önünde bulundurarak 2015 yılı içerisinde yatırım kararı aldık. 2360 metrekare kapalı alanda yeni bir işyeri olarak planlarımız hazırlanmakta ve en kısa zamanda faaliyete geçirilmesi planlanmaktadır.

   Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde yasalara ve etik kurallara uygun davranan, katılımcı ve şeffaf bir yönetim şeklini benimseyen, müşteri ile bütünleşmeyi ön planda tutan, yeniliklere ve yaratıcılığa önem vererek sürekli yatırım yapan, devlete, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarını bilerek bu doğrultuda hareket eden, sahip olduğu vizyonu her geçen gün daha ileriye taşıyarak hedeflerini büyüten bir firma olmaktır.
   Ayrıca paylaştığımız değerler; dürüstlük, sadakat, gurur, gerçekçilik, değişmeye yatkınlık, takım ruhu ve mükemmeliyetçiliktir. Hedefleri doğrultusunda ilerleyen, işi organize eden, denetleyen, liderlik vasıflarını taşıyan, iletişim yeteneği güçlü, değişime ve yeniliklere açık bir yönetim sergilemek ise bizim yönetim tarzımızdır.

   Amacımız hizmet verdiğimiz her alanda daima öncü ve en iyi yerde olan, tüketiciler tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı, kurallara saygılı, yaratıcı ve yenilikçi düşünen, en son teknolojiyi ürünlerine yansıtan, güven duyulan, daima referans olarak gösterilen bir firma olmayı sürdürmek ve amaçlara ulaşabilmek için ilkemiz, hizmetlerimizi en kaliteli ve en hızlı şekilde yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
facebook/kaderyem twitter/kaderyem youtube/kaderyem       Bilgi: bilgi@kaderyem.com Tüm hakları saklıdır © | www.kaderyem.com - 2015